Suunto Suunto Spartan Sport Wrist HR Baro Stealth

Suunto Suunto Spartan Sport Wrist HR Baro Stealth + 2 měsíce na vrácení zboží

Suunto Suunto Spartan Sport Wrist HR Baro Stealth od této přední společnosti Suunto je k dostání online za výhodnout cenu. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců. Suunto Suunto Spartan Sport Wrist HR Baro Stealth + 2 měsíce na vrácení zboží zrovna teď v akci za 13990 Kč

13990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

  Během podzimu 2019 přestane fungovat aplikace Movescount, která bude nahrazena aplikací SUUNTO. Přenos dat je připraven pro všechny modely od Suunto 9, Spartan až po Ambit 3 a Traverse. Pokud si tedy svá uložená data chcete převést do nové aplikace, následujte prosím tento postup:1. Do chytrého zařízení si stáhněte Suunto App. (Google Play, App Store)2. Přihlaste se do aplikace Suunto, přejděte do profilu "uživatel", vyberte možnost "propojit s dalšími službami"3. Následně by se vám měla zobrazit ikona aplikace Movescount, vyberte tuto možnost a zvolte přenos dat z jedné aplikace do druhé. Pokud se vám ikona aplikace Movescount nezobrazila, nejedná se o problém na vaší straně. Objeví se během následujících dnů/týdnů. Děje se tak kvůli tomu, že servery pro přenos dat pracují jen při určité kapacitě a nemohou přesunout data všech uživatelů najednou.4. Přenos dat je jednosměrný a nelze data zkopírovat zpět do aplikace Movescount.5. Samotný přenos dat trvá poměrně dlouho (i v řádu dní) - záleží na tom, jak moc máte plný deník. Zařízení během přenosu pracuje naprosto standardně a můžete ho tak využívat stále naplno, jakmile bude transfer dokončen, aplikace vás upozorní.6. Pokud máte aplikaci Movescount spárovanou i s jinými aplikacemi (Strava, Endomondo...), data se přesunou do nové aplikace také.Veškeré informace a návod naleznete také ZDE.

Další vlastnosti:

Osvětlení elektrické podsvícení
s přesností 1/100 sekundy
Počet alarmů 1x
Timer 1x
Ostatní kompas
Ostatní barometr
Ostatní teploměr
Ostatní výškoměr
Ostatní 12/24 hodinový režim
Ostatní duální čas
Ostatní tréninkové funkce
Ostatní Monitor srdečního tepu - integrovaný
Ostatní Bluetooth
Ostatní GPS
Ostatní krokoměr
Ostatní vibrační alarm
Ostatní osvětlení
Ostatní Čeština
Velikost velké (šířka 4 - 5,49 cm)
Chronograf Žádný chronograf

Název:
Suunto Suunto Spartan Sport Wrist HR Baro Stealth + 2 měsíce na vrácení zboží
Výrobce:
SKU:
6417084205834

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách Hibernia.cz najdete kvalitní náramkové hodinky světoznámých značek . Přesvěčte se sami a pořiďte si pánské i dámské hodinky od prověřených výrobců. Vybírejte z pestré škály módních, sportovních, chytrých, leteckých, potápěčských či společenských hodinek hodinek a jejich příslušenství. Navíc nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Hibernia.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější hodinky.
Vybírejte z nabídky
15581
produktů
200
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Hibernia.cz